czwartek, 12 listopada 2015

POMAGAMY W MODNYM STYLU

***AKCJA CHATYTATYWNA***
TO JEST WYJĄTKOWY POST, WIĘC TYM BARDZIEJ ZACHĘCAM I ZAPRASZAM DO PRZECZYTANIA!!!
 
 
WITAM WAS. KOCHANI, JAKIS CZAS TEMU ZOSTAŁAM ZAPROSZONA DO UDZIAŁU W AKCJI CHATYTATYWNEJ DLA PANI AGNIESZKI I JEJ CUDOWNYCH  SYNÓW: IGORA, ANTKA I NIKOSIA. CHCIAŁAM WAM TERAZ PRZEDSTAWIĆ HISTORIE TEJ WSPANIAŁEJ CZWÓRKI:
 

„Mam 27 lat, sama wychowuję 3 wspaniałych synów. Najstarszy Igor ma 9 lat, już niedługo bo w lutym skończy 10. Niestety od urodzenia Igor ma problemy ze zdrowiem. Urodził się o czasie w 40 tygodniu ciąży, niestety przez bardzo ciężki poród syn doznał wylewu do mózgu II na III stopień oraz niedotlenienia. Po porodzie okazało się że uszkodzony został także słuch. Przez pierwsze trzy lata życia Igor był bardzo intensywnie rehabilitowany ruchowo, dzięki temu fizycznie ma się bardzo dobrze. Niestety 5 lat temu Igor całkowicie stracił słuch. Okazało się że w ciąży zachorowałam na wirus zwany cytomegalią, a syn urodził się z wrodzonym wirusem. Na szczęście Igorek od 6 miesiąca życia jest intensywnie rehabilitowany przez neurologopedę. Dzięki Pani Kasi syn został zakwalifikowany do wszczepienia implantu ślimakowego i jest jego użytkownikiem od ponad dwóch lat. Cała rehabilitacja mowy i słuchu daje bardzo duże efekty, do tego uczymy się języka migowego. Syn ma także terapię przyznaną ze specjalistycznych usług opiekuńczych. Od ponad roku przychodzi do Igora terapeutka, która bardzo pomaga mu się usamodzielnić. Syn jest pod stałą opieką neurologa, neurologopedy, rehabilitanta, psychologa oraz psychiatry. Drugi synek to Antoni, w grudniu kończy 8 lat i tak samo jak Igor chodzi do trzeciej klasy szkoły podstawowej. Antoś jest bardzo pogodnym dzieckiem chociaż i z nim są małe problemy. Syn od stycznia zmaga się z tikami nerwowymi i jest pod stałą opieką neurologa i psychologa. Dzięki terapii i przyjmowanym lekom sytuacja z dnia a dzień jest coraz lepsza. Najmłodszy syn Nicolas także urodzony w grudniu, będzie miał 3 latka. Nicoś to najgorszy łobuziak z całej trójki. Jest bardzo mądrym chłopczykiem, ponieważ zna bardzo dużo pojęć z języka migowego i w ten sposób bardzo dobrze dogaduje się z Igorkiem. Niestety z moim zdrowiem też nie jest najlepiej. Od listopada zeszłego roku mam bardzo duże problemy z tarczycą która nadaje się już w tym momencie do usunięcia. Niestety od kwietnia tego roku dostałam strasznych zawrotów głowy. W lipcu po przebytych badaniach okazało się że mam tętniaka tętnicy środkowej prawej mózgu, lewostronny niedowład oraz co bardzo mnie zaskoczyło boleriozę w postaci stawowej. Udało mi się dostać bardzo szybko na zaklipsowanie tętniaka. Operacja ma się odbyć 16 listopada tego roku. Nie wiem jak to będzie dalej, czy wszystko się uda. Mam wielką nadzieję, że tak będzie bo moich chłopaków kocham ponad wszystko.

Pozdrawiam, Agnieszka Kwasińska."

 
WIĘCEJ INFORMACJO O AKCJI ZNAJDZIECIE NA STRONIE "MY WAY OF..." ( TUTAJ)

DO CAŁEJ AKCJI PODCHODZĘ BARDZO EMOCJONALNIE, SAMA JESTEM MAMĄ, WIĘC STARAM SIE ZROZUMIEĆ CO CZUJE PANI AGNIESZKA... STRACH
I NIEPEWNOŚĆ CO PRZYNIESIE JUTRO... 
CIESZĘ SIĘ, ŻE CHOCIAŻ PRZEZ MOMENT, PODCZAS SESJI, PODCZAS SPOTKAŃ
Z NAMI I ORGANIZATORAMI, PANI AGNIESZKA MOGŁA POCZUĆ SIĘ SZCZĘSLIWA
I WOLNA OD TROSK!
 
AKCJA "POMAGAMY W MODNYM STYLU" MA PRZEDE WSZYSTKIM POMÓC RODZINIE.
RAZEM Z KOLEŻANKAMI BLOGERKAMI:
BEATĄ-  AUTORKĄ BLOGA
AGNIESZKĄ- AUTORKĄ BLOGA "STYLISH BLOG STORY"
POSTANOWIŁYŚMY ZORGANIZOWAC AUKCJĘ. PREZENTUJEMY UBRANIA, KTÓRE WY MOŻECIE LICYTOWAĆ... DO CZEGO WAS OCZYWIŚCIE ZAPRASZAM
I
 NAMAWIAM BARDZO GORĄCO!!!
AUKCJA ODBYWA SIE TUTAJ

 


Nie czekajcie za długo, pojawiły się już pierwsze propozycje... tu chodzi o życie, więc nie ma na co czekać!!! Liczę na Was!!!